Podsumowanie roku

Duże koty też liżą swoje łapy
Duże koty też liżą swoje łapy

Koniec grudnia, to czas podsumowań. Skoro święta się tak ustawiły, że zachodzą na dni publikowania tekstów. Stąd też dzisiaj będzie o jednej z przyjemniejszych rzeczy, czyli czego szukali ludzie, gdy trafili na tę stronę. Ku zapewne ich zgrozie i zgrzytaniu zębami. Czasem mam wrażenie, że szukający jednak wiedział, gdzie chce trafić, stąd nie dziwie się, że wszedł “tutaj” szukając: wyjątkowo licha prelekcja. Podobnież nie dziwi pseudokonkurs.

Zdarzają się jednak dziwne wyszukiwania, takie jak: die antwoord satanizm, czy też gangster styl. Pewien zawód musiała przeżyć osoba wklepująca gdzie poznawać ludzi w internecie, bo tutaj na pewno nikogo nie pozna. Pocieszające jest jednak to, że: robocop 2014 tu dziala, chociaż ludzie się martwią: pluca.robocopa. Głównie jednak szuka się tutaj odpowiedzi na ważne pytania: jak sie nazywa bar na dzikim zachodzie? Czy: odnotuj zmiany którym podlegają bohater i otaczająca go przestrzeń? Ewentualnie: obcy czego chca? Fantastyka jest silna: pojazdy obcych przejete przez ziemian, ale mamy też pewne ekstrema fantasy: co nowego dzieje sie an dobre i na zle serial.

Miłe jest to, że głównie ludzie szukają jednak wiadomości o cyklu marsjańskim, nawet tak podstawowych jak: księżniczka z marsa była człowiekiem?

W każdym razie z wyszukarkami pewne rzeczy rozumiem, jak: meg foster oczy (jeżeli czytelniku nie wiesz, o co chodzi, to wyszukaj zdjęcia oczu tej aktorki, one są przedziwne!), ale są też rzeczy, które wzbudzają u mnie zdziwienie, jak gry robienie mieszy. Mamy też ciekawe poszukiwania: kibiety jako bohaterki, jak rozumiem kibieta, to taka duza kibitka, ergo chodzi o jakies transformery? Nie wiem też jak się ma ta osoba, ale rozumiem, że doctor who mam podobnie.

W każdym razie są: historia osoby z chipem (a gdzie Dale?), oraz ukochana bialowlosego. Trzeba też szukać i znajdzie się tutaj: słynne koty w historii. Pamiętajcie jednak, że wojownik w drodze (a w chodniku jego koń?). Pewnym regularnym standardem wyszukiwań są uszy craiga. Ktoś też szuka pomysłów chyba: tekst do komiksu o przygodzie w kosmosie. Jest jednak jedna rzecz, której i ja chce poszukać: gry krew i flaki z kurczaka. ChickenDoom? Chicken Kombat?

Jedno jednak mnie zaciekawiło, bo nie wiedziałem, że powstał steampunkowy film na podstawie twórczości Prusa: filmy fantasy o lalce.

Pewnym standardem, niechcianym, ale cóż poradzić są ludzie szukający rozrywek natury bardziej przyziemnej. Chodzi o wszelakie erotyczne sprawy. Jest to seria miejscami pocieszna, ale bardzo często creepy. Ot, na przykład, czy wiedzieliście, ze jest coś takiego jak:  opowiadania o one direction gwałt. Jest jeden, ewidentnie popularny fetysz, który podobnie jak uszy Daniela Craiga występuje niezwykle regularnie: opowiadania erotyczne zaplodniona, opowiadania erotyczne o kobietach w ciazy, sex z mamą w ciąży opowiadania erotyczne,  co ciekawe, ktoś zaczął się interesować odbiorcami tych wytworów fantazji ludzkiej: opinie panow o ciazy w bdsm opowiadania.

Są też nietypowe, typowe sprawki, jak choćby zwierzo file sex (chodzi o seks zwierząt z artykułami biurowymi?); ktoś ma też pomysły bardziej specyficzne: seks z wiedzmą erotyczne opowiadanie. Nie tylko pracują tutaj osoby źle traktujące kobiety, są też tacy, którzy szukają feministyczne filmy sex. Poza tym, warto wiedzieć, że: ronn moss zaczynal w filmach porno.

Teraz zaś, po tym jakże ważnym odkryciu dziękuje wszystkim za uwagę i do zobaczenia po nowym roku.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *