Początki podsumowania roku

Skoro zbliża się koniec roku, to warto podsumować pewne sprawy. Najpierw poproszę czytelników o wypowiedzenie się odnośnie wyglądu strony. Wiadomo, że nie wszystkim wszystko może pasować, ale może ktoś ma jakieś uwagi i propozycje usprawnienia, czy też poprawienia jej wyglądu? Stąd też pierwsze ankieta.

Druga ankieta, rozbita na kilka mniejszych ze względu na ograniczenia polldaddy. Tym razem proszę o wskazanie najlepszych, czy też najciekawszych tekstów, jakie można było znaleźć na Historiach Przyszłości. Głosować można do soboty 29 XII. Niniejszy tekst jest wyjątkowo krótki, ale uznaje, że 24 niewiele osób będzie miał czas, aby czytać długie elaboraty. Zapraszam za to na piątek, kiedy to spróbuje podsumować jak wyglądał ten rok z perspektywy piszącego, a także dać pewne zapowiedzi, co będzie w roku następnym. Nie to jednak będzie najciekawsze, dam bowiem także kilka przykładowych haseł, przez które ludzie trafili na stronę. Niektóre są bardzo specyficzne.

 
 
 
 
 
 
 
 

2 comments

 1. Aeth says:

  Hej 🙂

  Generalnie a propos wyglądu: generalnie wygląd bloga całkiem mi się podoba, bo lubię i tę czcionkę, i ten minimalistyczny styl, ale dosyć gryzie mnie czarne tło, niedopasowanie kolorów (menu górne ma inny niebieski niż linki na stronie) i brak konsekwencji w czcionce menu bocznego. Zmniejszyłabym też wysokość logo z nazwą bloga – moim zdaniem jest za duże jak na sam tytuł i zabiera za dużo miejsca, które może zostać przeznaczone na treść. Sama koncepcja jest super i mam nadzieję, że takiej będziesz się trzymał, ale jak dla mnie wymagałaby tylko drobnych usprawnień 🙂

  Zagłosowałam też na parę tekstów – choć w przyszłym roku na pewno przeczytam ich więcej 🙂

  Pozdrawiam i wesołych 🙂
  Aeth

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *